FAQ

  • Kiedy otrzymam moje zamówienie?
Zamówienie wysyłamy w ciągu 24h od jego złożenia. Czas wysyłki uzależniony jest od wyboru metody dostarczenia paczki. Formy dostawy oraz ich czas realizacji dostępne są pod linkiem

  • Jak zapakowana będzie moja przesyłka?

Zamówione produkty pakowane są zgodnie z zasadami Zero Waste. Stronimy od folii bąbelkowej i plastikowej taśmy. Używamy fasonowych pudełek oraz tekturowych wypełniaczy. Przykładowe paczki możesz zobaczyć pod linkiem.

 

  • Jakie są możliwości opłacenia zamówienia?

Oferujemy wszystkie popularne metody realizacji płatności w naszym kraju. Zamówienie można opłacić szybkim przelewem, BLIKIEM bądź kartą Visa oraz Maestro. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem

 

  • Czy mogę zwrócić zakupione produkty?
Tak, zamówienie można bezpłatnie zwrócić do sklepu w ciągu 14 dni od jego otrzymania bez podawania przyczyny. Zwracane produkty nie mogą nosić śladów użytkowania. Pełny opis warunków zwrotu znajduje się pod linkiem.

  • W jaki sposób mogę zareklamować zamówienie?

W przypadku składania reklamacji produktu prosimy o wiadomość wraz z podaniem jej przyczyny. Można również skorzystać z formularza dostępnego pod naszym regulaminem. Reklamacje rozpatrujemy w ciągu 14 dni. Jeśli reklamacja zostanie zatwierdzona, Klient otrzymuje zwrot łącznego kosztu, jaki poniósł przy składaniu zamówienia.

 

  • Co mogę zrobić, jeśli czas realizacji jest dłuższy niż przewidywany?

W przypadku opóźnień w dostawie przesyłki prosimy o kontakt z firmą kurierską, jeśli wybrana została ta forma dostawy, bądź bezpośrednio ze Sklepem. Postaramy się jak najszybciej zlokalizować przesyłkę i ustalić czas jej dostarczenia.

 

  • Co jeśli popełniłam/em błąd przy wprowadzaniu danych do zamówienia?

W przypadku błędów popełnionych podczas składania zamówienia, prosimy o jak najszybszy kontakt mailowy lub telefoniczny w celu poprawienia danych.

 

  • W jaki sposób mogę się z Wami skontaktować?

Za pomocą maila: sklep@pakunek.com lub telefonicznie pod numerem: +48 720 776 107.